O nas

O jakości naszej pracy nie
decydują wyłącznie kompetencje

Mają na nią wpływ także nasza czujność oraz umiejętność wieloaspektowego myślenia.

Solidną podstawą naszej działalności i gwarantem najwyższej jakości oferowanych przez nas usług jest wieloletnie doświadczenie w obszarze księgowości i podatków. Doskonała znajomość specyfiki rynku, współpraca na przestrzeni tych lat z wieloma wyspecjalizowanymi podmiotami sprawiają, iż nasze biuro księgowe jest solidnym i sprawdzonym partnerem w biznesie. W naszym działaniu dbamy o całość powierzonych nam spraw, nawet w najdrobniejszych szczegółach, biorąc jednocześnie pełną odpowiedzialność za wykonaną pracę.

Zawsze ponad standard

Naszym celem jest komfort Klienta wynikający ze świadomości, że sprawy finansowe jego przedsiębiorstwa są prowadzone z dbałością o każdy szczegół.

Profesjonalne, kompleksowe usługi finansowo - księgowe, a także kadrowo - płacowe to główne zadania, jakie od kilkunastu lat z powodzeniem realizuje nasze biuro rachunkowe Warszawa pod firmą Fiskus. Z fachowej pomocy korzystają przedsiębiorstwa i firmy o rozbudowanej strukturze, z dużym zaangażowaniem kapitałowym a także klienci indywidualni prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą. Każdy klient współpracujący z nami, bez względu na to czy prowadzi mały biznes, czy też dużą firmę, jest dla nas równie ważny. Nasze usługi wykonujemy rzetelnie, z pełnym zaangażowaniem i wedle aktualnie obowiązujących przepisów, jednocześnie dbając o najwyższe standardy, które najlepiej o nas świadczą.

Nasze biuro rachunkowe w Warszawie oferuje szeroki zakres usług rachunkowych, ale również świadczy kompleksowe usługi doradztwa gospodarczego, dopasowane do modelu prowadzonej przez klienta firmy. Gwarantujemy fachową i profesjonalną obsługę ksiąg rachunkowych oraz wszelkich zobowiązań administracyjnych. W zakresie standardowej obsługi zawarte jest wsparcie bądź pełna obsługa w przypadku kontroli podatkowych, kontroli ZUS czy innymi organami administracyjnymi. Przejmujemy wszelkie obowiązki podatnika związane z rachunkowością i prowadzeniem ksiąg rachunkowych, w znaczący sposób odciążając go od skomplikowanych i czasochłonnych powinności. Innymi słowy współpraca z nami oznacza kompleksowe rozwiązanie dla Państwa firmy. Gwarantujemy, że Wasze obowiązki związane z rachunkowością i księgowością będą realizowane przez zespół specjalistów, który dba o to, aby zlecane zadania wykonywane były sumiennie i rzetelnie.

Dlaczego my

Współpraca z naszym biurem daje Państwu możliwość skoncentrowania się na kluczowych obszarach działania firmy i tym samym zapewnia szereg wartości, które w kontekście prowadzenia biznesu w dzisiejszych czasach nie sposób przecenić.

  • Oszczędność czasu oraz zmniejszenie kosztów administracyjnych i zatrudniania księgowych
  • Pełen profesjonalizm i rzetelność prowadzenia dokumentów firmowych
  • Pełną przewidywalność oraz redukcję kosztów w zakresie outsourcingowanych usług (brak ukrytych kosztów)
  • Gwarancję terminowego przygotowywania dokumentacji i informacji przesyłanych do odpowiednich organów,
  • Gwarancję całkowitej poufności przekazywanych i otrzymywanych danych
  • Gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług
  • Aktualne informacje oraz szybki dostęp do wysokiej klasy specjalistów oraz wiedzy merytorycznej, bez konieczności zatrudniania i szkolenia własnych pracowników
  • Usługę w pełni dopasowaną do Państwa potrzeb I możliwości
  • Skuteczną komunikację z organami Administracji Skarbowej oraz Sądowej, a także na życzenie reprezentację przed US I ZUS

Skontaktuj się z nami

Copyright 2024 Fiskus AB
Powered by Projektowanie stron internetowych - Kingdom of Heaven