Wyprowadzanie zaległości

Wyprowadzanie zaległości

Przejrzystość w biznesie

Czas okresowego przeglądu ksiąg rachunkowych, a także poprawne i zgodne z prawem prowadzenie ksiąg to obowiązek każdej firmy. Niestety niejednokrotnie podczas okresowej kontroli dochodzi do wykrycia różnego typu nieprawidłowości. Jeżeli Twoją firmę spotkała taka niemiła sytuacja – zgłoś się do nas. Biuro rachunkowe Warszawa a w nim komórka specjalizująca się w korygowaniu zaległości powstała po to, aby uwolnić przedsiębiorców i różnego typu firmy od niebezpieczeństw oraz ewentualnych sankcji spowodowanych błędnym prowadzeniem ksiąg rachunkowych. Pomagamy klientom w porządkowaniu, korygowaniu i uzupełnianiu dokumentacji na wypadek kontroli Urzędu Skarbowego, czy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Podczas naszej pracy sprawdzamy kompletność, prawidłowość i zgodność z przepisami dokumentacji i zapisów prowadzonych w księgach. Ponadto weryfikujemy poprawność rozliczeń podatkowych. Do usług świadczonych przez naszą firmę należy również przygotowanie korekt rozliczeń podatkowych, i wszystkie inne działania mające na celu wyjaśnienie nieprawidłowości i wyprowadzanie zaległości. W naszych działaniach skupiamy się przede wszystkim na odciążeniu Klienta ze spraw finansowo podatkowych, a także na uniknięciu lub zminimalizowaniu sankcji karno-skarbowych.

Oferujemy pomoc wszystkim podmiotom. Zachęcamy do współpracy osoby, którym zależy, aby polityka i finanse ich firmy prowadzone były przejrzyście i zgodnie z prawem. Zapewniamy kompleksową obsługę, a nasze biuro rachunkowe w Warszawie udzieli niezbędnej pomocy w obszarze podatków, rachunkowości a również z zakresu kadr i płac.

Zapewniamy Państwu reprezentację oraz wsparcie we wszelkich kontaktach z Urzędem Skarbowym czy ZUS.

Zawsze do usług

Jeżeli stwierdzą Państwo zatem, że w firmie powstały jakiekolwiek zaległości lub też nie są Państwo pewni czy rozliczenia są prowadzone w prawidłowy sposób nasze biuro rachunkowe w Warszawie udzieli niezbędnej pomocy księgowej i kadrowo-płacowej.

Zapraszamy do współpracy

Bardzo chętnie odpowiemy na Państwa pytania, przedstawimy zalety oraz wady różnych rodzajów działalności gospodarczej oraz możliwych form opodatkowania, a także podpowiemy i wyjaśnimy w jaki sposób można uzyskać dofinansowanie na rozpoczęcie swojej działalności.

Skontaktuj się z nami

Copyright 2024 Fiskus AB
Powered by Projektowanie stron internetowych - Kingdom of Heaven